Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

1- Konakla.net yurt, pansiyon, apart ve rezidans sahipleri (aşağıda kısaca “kurum” olarak anılacaktır) ile  son kullanıcıyı (aşağıda kısaca “Bireysel Üye” olarak anılacaktır) bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.

 

2- Konakla.net herkese açık portal ilan sitesidir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

 

3- Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi Bireysel Üye’nin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı”olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

 

- Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

 

- Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

 

- Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

 

4- Konakla.net’i ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet verebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşır.

 

5- konakla.net’e bireysel üye olarak giriş yaptığınızda; kurum sahipleriyle iletişime geçip, detaylı bilgi alabilir, rezervasyon ve ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

6- İlan detay sayfalarında kurum yetkilisi ile mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim konakla.net sorumluluğunda değildir.

 

7- Bireysel üye olarak konakla.net’e giriş yaptığınızda konakla.net sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için konakla.net Gizlilik Sözleşmesi'ni inceleyebilirsiniz.

 

8- Kullanıcılar ve üyeler, konakla.net’e üye olarak Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

 

9- Görüş, öneri ve sorularınız için bireysel üyeliğinize giriş yaparak ve iletişim sayfasından formu doldurarak konakla.net yetkililerine ulaşabilirsiniz.