Hakkımızda

konakla.net ülkemiz genelinde konaklama hizmeti veren Yurt, Apart, Pansiyon, Rezidans gibi günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama yapan kurumların ihtiyaçlarına yönelik yazılım hizmetleri sunmaktadır. 

 

İlan Sayfası; konakla.net

 

İlan Sayfası ile tesislerini ülke ve dünya pazarına en iyi şekilde tanıtmayı amaç edinen kurumlar, ilan üzerinden alacak oldukları talep ile de potansiyel müşteri sağlama imkanına sahip olacaklardır.

Özellikle kazandıkları üniversitenin bulunduğu il ve ilçede konaklama ihtiyacı olan öğrenciler gerekli kriterlerde filtreleme yaparak bütçelerine en uygun kurumu bulma imkanı sağlayacaklardır.

 

Bulut Otomasyon; konakla.net

 

konakla.net bulut tabanlı olarak hazırlanmış olan otomasyon sayesinde, kurumlar müşterilerinin bilgilerini ve işletmesinin gelir-giderlerini tutabilecekler. İnternet bağlantısı olan her platformdan (Pc, Tablet ve Cep Telefonu) giriş yaparak evde ve seyahatte işletmesinin yönetimi ni kontrol altında tutabilecekler.

 

Kurum ve işletmenizin ihtiyaçları konusunda dalında uzman ekibimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

 

Firma Bilgileri

 

konakla.net, Eva Bulut Teknolojileri A.Ş.'nin tescilli bir markasıdır.
Vergi: Pamukkale Vergi Dairesi - 21988692162
Telefon : 444 92 98 - 0850 885 0 500
E-Posta : destek@konakla.net